İlk Randevu Müzikali

İlk Randevu Müzikali

İlk Randevu Müzikali

İlk Randevu Müzikali
First Date Musical
 
Feniks Art Müzikal Tiyatro Topluluğu
 
9-10 Ocak 2019 - Saat: 20.30
9-10 January 2019 - Time: 8.30 pm
 
Yılmaz Güney Sahnesi
Yılmaz Güney Stage

Yeni tanışacağınız biriyle buluşmaya giderken yanınıza almayacağınız üç şey?
“Geçmişiniz, korkularınız ve eski sevgiliniz!”
Aşktan umudunu kesmiş genç ve güzel Casey ile aklı eski sevgilisinde takılı kalmış yakışıklı ve mahcup Aaron, ortak bir tanıdıkları tarafından tek bir randevu için birbirlerine şans vermeye ikna edilmişlerdir. İki genç bekar, minimum beklenti ile geldikleri mekanda asla karşılaşmamaları gerekenlerle yüzleşmek zorunda kalırlar: Geçmişleri, korkuları ve acı veren eski sevgililer! Menüde aşk var mıdır, yoksa o gece Aaron ile Casey’nin ilk ve son randevusu mu olacaktır?
Broadway prodüksiyonunda, ülkemizde Chuck dizisi ile tanınan Zachary Levi ve Smash dizisinin yetenekli oyuncusu Krysta Rodriguez’in başrollerini oynadığı “İlk Randevu” Müzikali, sizleri dünyanın en görkemli ama yalnız şehri New York’un karmaşasında aşkı arayan bir adam ve bir kadının ilk randevusuna tanıklık etmeye çağırıyor.
İlk Randevu, ilk bakışta sıradan bir aşk hikayesi gibi görünse de aslında bir “içe dönüş” öyküsü. Karakterlerin, hayatlarındaki çeşitli karmaşalarla, diğer insanlarla ve en önemlisi kendileriyle yüzleşerek korkularını yenmelerini anlatan, aslında hepimizin yaşadığı, hissettiği duyguları yer yer komik, kimi zaman da romantik bir dille seyirciye sunan sıcacık bir hikaye...
ABD’de yakaladığı büyük başarının ötesinde, Uzak Doğu, Avrupa, Avustralya ve Latin Amerika’da sayısız kere sahnelenme şansı yakalamış olan İlk Randevu Müzikali, Feniks Art Müzikal Topluluğu tarafından güçlü ve iddialı bir prodüksiyon ile bu kez Türkçe olarak Ankara’da sahneleniyor.
 
Biletler
Biletiva
6:45 Kaybedenler Kulübü
Tunus Caddesi, No: 62, Çankaya/Ankara
Da Vinci Sanat Akademisi
Tunus Caddesi, No: 9, Çankaya/Ankara
Çayyolu Sanat Merkezi
2983. Cadde No:20 Konutkent-Çayyolu/Ankara
 
Alo Bilet: 0507 447 45 29